دانلود رایگان کتاب مادر موفق

و اما سوال اصلی : مادر موفق چه کسی است؟

موفقیت در نظر هر فردی متفاوت است، بنابراین تعریف مادر موفق نیز از دید هر فردی می تواند متفاوت باشد. هدف ما اینجا ارائه یک تعریف جامع و کامل نیست. بلکه هدفمان این است که متوجه شویم در این دوره منظور ما از اصطلاح “مادر موفق” چیست.

مادر بودن مسئولیت بزرگی به همراه دارد اما به عقیده من توجیه مناسبی برای دست کشیدن از باقی جنبه های زندگی و غر زدن نیست! در این دوره مادر موفق اشاره به مادرانی دارد که نه تنها در محیط خانه برای فرزندان خود وقت کافی می گذراند بلکه در سایر جنبه های زندگی چون کار، تحصیل، دوستان و … نیز حضور دارند. زمانی که اولین فرزند به دنیا می‌آید زندگی مادر بیش از سایرین دچار تغییر می‌شود و متاسفانه در بسیاری از موارد مادران دست از همه خواسته های خود می‌کشند و فقط به امور بچه داری و خانه داری می‌پردازند. این روش زندگی به خودی خود هیچ مشکلی ندارد، زمانی اشکال ایجاد می‌شود که خود مادر این سبک زندگی را دوست نداشته باشد. البته شرایط معکوس آن هم شاید جالب نباشد، یعنی مادرانی که وقتی برای بچه ها و خانواده ندارند و همیشه مشغول درس و کار هستند!!!

در این دوره ما در کنار هم تمرین می‌کنیم چطور به همه جنبه های زندگی زمانی با کیفیت اختصاص دهیم.

آیا کتاب مادر موفق فقط مخصوص مادران است؟

  • مخاطب اصلی این کتاب و این دوره مادران هستند اما پدران نیز می‌توانند نهایت استفاده را از ایده‌ها و تجارب موجود در کتاب ببرند. متاسفانه در دنیای امروز هنوز تعداد پدرانی که خود را مسئول تربیت فرزندان بدانند کم است. اگر شما از آن دسته از پدرانی هستید که به آینده فرزندانتان و تربیت آن‌ها اهمیت می‌دهید صمیمانه به شما تبریک می‌گویم. شما در زمره افراد خاص جامعه هستید.
  • اما اگر خودتان فرزندی ندارید، باز هم روش‌های پیشنهادی این کتاب می‌تواند به شما در تعامل با کودکان اطرافتان کمک کند. (به هر حال احتمالا الان خاله، دایی، عمه یا عمو هستید یا زمانی به این افتخار نائیل خواهید شد!)
  • و اما اگر از افرادی هستید که فرزند ندارند و علاقه ای هم به امور تربیتی و تعامل با کودکان ندارند پیشنهاد می‌‌کنم فقط قسمت تکنیک‌های خلاقیت موجود در این کتاب را مطالعه کنید. با استفاده از این تکنیک‌های ساده می‌توانید به ایده‌های خوبی برای سایر جنبه‌های زندگیتان دست پیدا کنید.

نویسنده کتاب مادر موفق کیست؟

شمیس نورانی هستم، مدرس مهارت‌های ارتباطی و شیوه‌های موثر تدریس.

از زمانی که 18 سالم بود به عنوان مربی یک مهدکودک خانگی به طور مشخص وارد حیطه آموزش شدم(سال 1387). از آن زمان تا کنون هر روز مطمئن تر شدم که آرزوی من این است که روزی یادگیری برای همه کودکان ایران و جهان به یک کار بخش و البته موثر و مفید تبدیل شود.

من معتقدم که آموزش صحیح، شرط لازم موفقیت است. بنابراین تلاش می‌کنم تا آموخته‌هایم را با دیگران به اشتراک بگذارم.

دوره مادر موفق شامل چه مواردی است؟

کتاب الکترونیک “مادر موفق”

فایل‌های صوتی مصاحبه با مادران موفق و بهره‌مندی از تجارب آن‌ها (این فایل‌ها مرتب به روز رسانی می‌شوند)

امکان انجام مصاحبه رایگان و پخش آن به اسم خودتان (یا بدون نام در صورت تمایل)

حضور در دورهمی‌های دوستانه مادران موفق (در صورت به حد نصاب رسیدن تعداد متقاضیان در هر شهر)

صفحاتی از کتاب “مادر موفق”

از اینکه برای موفقیت و پیشرفت تلاش می‌کنید به شما تبریک می‌گویم.

شما می‌توانید هرگونه انتقاد، پیشنهاد و یا نظر خود را از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید.

پاسخی بگذارید